MyShadow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MyShadow

Viața este albă sau neagră, însă tu ești roșul aprins ce colindă lângă umbre și lumină. Viața este o poveste ce este pictată ce cel ce crede în iubire, iar cel plin de ură cade în prăpastie fară culori. Curcubeul își ia culori de la noi, niște ființe.
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Lumea este plină de răutate, însă fiecare om în parte este o lumină pentru alții.
Este noua mea lume, blogul meu (ablindstory). Daca vrea cineva sa lase un comentariu la noua mea poveste, as fi fericita. http://ablindstory.blogspot.ro/

 

 Cine e nou venit sa vina aici sa se prezinte:D:

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Dead.Girl

Dead.Girl


Mesaje : 6
Data de inscriere : 29/01/2012
Varsta : 24
Localizare : Why you serious?

Foaie albă
Ranguri: 1

Cine e nou venit sa vina aici sa se prezinte:D: Empty
MesajSubiect: Cine e nou venit sa vina aici sa se prezinte:D:   Cine e nou venit sa vina aici sa se prezinte:D: I_icon_minitimeLun Ian 30, 2012 11:10 am

Hai nu va rusinati ma prezint eu prima.
Ma numes Anda si sunt moderatoarea acestui forum.
Este randul vostru !
Sus In jos
Tenten_and_Neji

Tenten_and_Neji


Mesaje : 3
Data de inscriere : 29/01/2012
Varsta : 27
Localizare : Konoha

Foaie albă
Ranguri: 1

Cine e nou venit sa vina aici sa se prezinte:D: Empty
MesajSubiect: Hi   Cine e nou venit sa vina aici sa se prezinte:D: I_icon_minitimeMar Ian 31, 2012 10:08 am

Ma numesc Isabela si am 15 ani ,daca aveti intrebari nu ezitati sa-mi trimiteti un mesaj Very Happy
Sus In jos
Miranda^_^
Admin
Miranda^_^


Mesaje : 54
Data de inscriere : 28/01/2012
Localizare : here

Foaie albă
Ranguri: 1

Cine e nou venit sa vina aici sa se prezinte:D: Empty
MesajSubiect: Re: Cine e nou venit sa vina aici sa se prezinte:D:   Cine e nou venit sa vina aici sa se prezinte:D: I_icon_minitimeMar Feb 07, 2012 4:59 am

Acesta este un exemplu, voi trebuie sa va deschideti un topic al vostru unde sa intre lumea si sa vb cu voi.
Sus In jos
https://myshadow.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cine e nou venit sa vina aici sa se prezinte:D: Empty
MesajSubiect: Re: Cine e nou venit sa vina aici sa se prezinte:D:   Cine e nou venit sa vina aici sa se prezinte:D: I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cine e nou venit sa vina aici sa se prezinte:D:
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cine isi schimba nickul pe forum este obligat sa anunte aici.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MyShadow :: Comunicare :: Nou veniți-
Mergi direct la: