MyShadow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MyShadow

Viața este albă sau neagră, însă tu ești roșul aprins ce colindă lângă umbre și lumină. Viața este o poveste ce este pictată ce cel ce crede în iubire, iar cel plin de ură cade în prăpastie fară culori. Curcubeul își ia culori de la noi, niște ființe.
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Lumea este plină de răutate, însă fiecare om în parte este o lumină pentru alții.
Este noua mea lume, blogul meu (ablindstory). Daca vrea cineva sa lase un comentariu la noua mea poveste, as fi fericita. http://ablindstory.blogspot.ro/

 

 Ii spui baiatului ca-l iubesti si apoi nu mai vorbeste cu tine.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Miranda^_^
Admin
Miranda^_^


Mesaje : 54
Data de inscriere : 28/01/2012
Localizare : here

Foaie albă
Ranguri: 1

Ii spui baiatului ca-l iubesti si apoi nu mai vorbeste cu tine. Empty
MesajSubiect: Ii spui baiatului ca-l iubesti si apoi nu mai vorbeste cu tine.   Ii spui baiatului ca-l iubesti si apoi nu mai vorbeste cu tine. I_icon_minitimeMier Feb 15, 2012 2:00 pm

Este ceva obisnuit, ce cred ca a patit-o, sau cel putin a auzit. Eu cred ca de asta depind mai multe lucruri, cum ar : sentimentele lui, anturajul si relatia ta cu el. Voi ce credeti ? Ar trebui sa nu-i spuna niciodata ce simte ?
Sus In jos
https://myshadow.forumgratuit.ro
Mei Li

Mei Li


Mesaje : 11
Data de inscriere : 18/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Undeva peste mari si tari intr-un loc numit Romania

Ii spui baiatului ca-l iubesti si apoi nu mai vorbeste cu tine. Empty
MesajSubiect: Re: Ii spui baiatului ca-l iubesti si apoi nu mai vorbeste cu tine.   Ii spui baiatului ca-l iubesti si apoi nu mai vorbeste cu tine. I_icon_minitimeDum Feb 19, 2012 11:32 am

sa sti ca sunt patita si eu. E ceva destul de jenant uneori Crying or Very sad . Baiatul de care mi-a placut mi-a fost coleg in generala. Sti ce mi s-a intamplat? I-am zis la o colega, eram in clasa a 5-a, ca-mi place de un coleg. Abia ne cunoosteam, eu putin naiva, el frumos brunetel cu bujori in obraji. Imediat mi-a placut de el. Si intr-o zi ma trezesc ca aia striga in gura mare ca imi place de el. Ala cand a auzit a inceput sa rada si timp de patru ani de zile numai unrat mi-a vorbit si ne certam inca pana in punctul in care sa ne batem. Singura parte buna e ca mi-am deschis ochii si mi-am dat seama ca e o persoana aroganta.
Asta, fata sau baiat, e ingrozitor sa te afli intr-o asemenea situatie
Sus In jos
Miranda^_^
Admin
Miranda^_^


Mesaje : 54
Data de inscriere : 28/01/2012
Localizare : here

Foaie albă
Ranguri: 1

Ii spui baiatului ca-l iubesti si apoi nu mai vorbeste cu tine. Empty
MesajSubiect: Re: Ii spui baiatului ca-l iubesti si apoi nu mai vorbeste cu tine.   Ii spui baiatului ca-l iubesti si apoi nu mai vorbeste cu tine. I_icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 12:34 pm

Desi unele lucruri la inceput par duderoase, la sfarsit sunt folositoare. Exemplul tau: acum ca stii cum sunt unii, nu o sa faci aceasta greseala din nou. Imi pare rau pentru ce a facut mitocanul.
Sus In jos
https://myshadow.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Ii spui baiatului ca-l iubesti si apoi nu mai vorbeste cu tine. Empty
MesajSubiect: Re: Ii spui baiatului ca-l iubesti si apoi nu mai vorbeste cu tine.   Ii spui baiatului ca-l iubesti si apoi nu mai vorbeste cu tine. I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ii spui baiatului ca-l iubesti si apoi nu mai vorbeste cu tine.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cititi si tine-ti minte

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MyShadow :: Psihologie :: Sprijinire-
Mergi direct la: